serwis komputerowy w suwałkach

Serwis komputerowy z dojazdem do klienta. Serwisujemy laptopy wszystkich marek.

Serwis komputerowy z dojazdem do klienta


Profesjonalny serwis sprzętu komputerowego w Suwałkach oraz okolicach. Naprawiamy komputery stacjonarne jak i laptopy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż usługi są wykonywane precyzyjnie i dokładnie. Jeśli Twój komputer zwolnił lub coś nie działa tak jak trzeba, nie czekaj. Mamy również możliwość dojazdu do klienta, dojazd na terenie miasta jest bezpłatny.

  • naprawa komputera domowego
  • wymiana matryc LCD
  • wymiana dysków HDD / SSD
  • czyszczenie i konserwacja sprzętu
  •  serwisowanie układów chłodzenia urządzeń komputerowych
  •  naprawa / wymiana płyty głównej urządzeń komputerowych
  • instalację systemu operacyjnego (Windows 7, 8, 10 oraz systemy Linux)
  • instalacji sterowników i oprogramowania antywirusowego
  • wymiana (układów graficznych BGA na płycie głównej komputera)

Naprawa komputerów, notebooków, laptopów w Suwałkach


Większość z nas korzysta w dzisiejszych czasach z urządzeń komputerowych. Moim zdaniem w każdym domu jest ktoś kto go posiada. Z laptopów korzystają nie tylko uczniowie i studenci, ze względu na wygodę użytkowania korzysta z nich zdecydowanie większość.

Laptop daje większą swobodę, jest mobilny i nie zajmuje tyle miejsca. To właśnie dlatego tak chętnie z niego korzystamy. Aby laptop służył nam wiele lat, należy pamiętać o odpowiednim użytkowaniu oraz konserwacji. Czyszczenie oraz wymiana pasty termoprzewodzącej to podstawa. Prawidłowe użytkowanie z pewnością wydłuży jego żywotność. Nie pozwól aby złośliwe oprogramowanie lub jakaś usterka spowalniała Twoją pracę.

Wsparcie informatyczne dla Twojego komputera

serwis

Serwisujemy wszystkie rodzaje i typy komputerów, więc bez problemu naprawimy i zmodernizujemy Twój komputer stacjonarny oraz laptopa. Będziesz zaskoczony, jak wspaniale można go przyśpieszyć oraz udoskonalić. Spraw, aby praca na Twoim PC stała się przyjemnością.

oprogramowanie

Chcesz zmienić lub przeinstalować system operacyjny? Zapraszamy do Nas, zrobimy to w przystępnej cenie. Pomożemy zainstalować odpowiednie oprogramowanie. Dojazd do klienta na terenie miasta jest bezpłatny.

sprzęt

Zastanawiasz się nad wymianą starego sprzętu komputerowego na nowy? Chętnie pomogę w wyborze nowego sprzętu jeśli jest taka potrzeba. Zapraszam do kontaktu.

Naprawiamy laptopy i komputery wszystkich marek


Zajmujemy się naprawą praktycznie wszystkich marek, m.in. Acer, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba. Odezwij się do nas i umów się na serwis.

Przekonaliśmy Cię?

Zapraszamy do współpracy, skontaktuj się z nami i zamów usługę oraz wycenę dostosowaną do Twojej firmy.