Strony internetowe dla twojego biznesu

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, dopasowaną do Twoich indywidualnych wymagań.

Oto plan działanie podczas tworzenie strony internetowej

KROK 1
KROK 2
KROK 3
KROK 4

Nasze strony internetowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przyciągać nowych klientów dla Twojego biznesu.

Zastanawiasz się zatem co ma wpływ na widoczność strony w wynikach wyszukiwania?

 • optymalizacja strony pod kątem (SEO)
 • optymalizacja pod kątem szybkości działania
 • zaprojektowana zgodnie z zasadami UI & UX friendly
 • zaprojektowana tak, aby zdobyć nowych klientów

Dzięki stronie internetowej Twój biznes zyska większą widoczność w sieci!

Posiadanie strony internetowej, nawet w formie wizytówki, jest niezwykle istotnym aspektem dla Twojego biznesu. Dzięki prawidłowo wykonanej stronie, zyskasz zaufanie klientów i łatwiej zdobędziesz nowych. Internet oferuje duże możliwości, a posiadając własną wizytówkę w sieci, zwiększasz zasięg Twojego biznesu. Strona internetowa to również źródło informacji o Twojej firmie, które możesz aktualizować w każdym momencie.

strony internetowe

Responsywność

Wszystkie nasze projekty realizujemy z podejściem „mobile-first”, co pozwala nam dostosować Twoją stronę internetową i jej treści do różnych rozmiarów ekranów.

strona internetowa z panelem cms

Panel zarządzania treścią- CMS

Każda strona internetowa wykonana przez nas jest wyposażona w prosty w obsłudze panel zarządzania treścią. Dzięki temu, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej, każdy może w łatwy, intuicyjny i szybki sposób zarządzać całą zawartością swojej strony.

szybka strona www

Szybkość ładowania

Szybkość ładowania jest podstawowym atutem naszych stron, na który zwracamy szczególną uwagę. Ma to kluczowe znaczenie nie tylko dla użytkowników, ale także dla wyszukiwarek. Im szybciej strona się ładuje, tym łatwiej jest ją pozycjonować w wynikach wyszukiwania.

Planujesz wykonanie strony internetowej?

Zanim zaczniesz zwróć uwagę na kilka istotnych punktów.

Przy tworzeniu swojej strony internetowej warto już na samym początku odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie – jakie cele chcemy osiągnąć. W przypadku sklepu internetowego będzie to cel sprzedażowy, polegający na sprzedaży produktów lub usług. Natomiast, w przypadku celu informacyjnego, strona internetowa będzie służyła do przekazywania informacji o firmie lub innej działalności.

Podczas prowadzonej analizy warto zastanowić się, jakie funkcje powinna posiadać strona internetowa. Wśród wielu dostępnych rozwiązań warto rozważyć m.in.:

 • Formularz kontaktowy – ułatwiający kontakt z firmą,
 • Funkcje społecznościowe social media – umożliwiające udostępnianie treści ze strony na różnych platformach społecznościowych,
 • Galeria zdjęć – umożliwiająca prezentację produktów lub usług w atrakcyjnej formie,
 • Newsletter – umożliwiający subskrypcję informacji o firmie i nowościach,
 • Mapa dojazdu połączona z nawigacją do celu – ułatwiająca klientom odnalezienie firmy.

Dzięki temu strona internetowa będzie bardziej funkcjonalna i spełni założenia „mobile-friendly”, co wpłynie na jej pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania.

Jeśli posiadasz już materiały, takie jak zdjęcia, teksty lub logo, będą one bardzo pomocne przy projektowaniu strony internetowej. Jeśli ich jednak nie posiadasz, nie musisz się martwić – nasi specjaliści są w stanie przygotować dla Ciebie profesjonalne materiały, które będą odpowiadać Twoim potrzebom i wymaganiom. Stworzymy dla Ciebie unikalną treść i grafikę, dopasowaną do Twojego biznesu.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej własnej domeny i hostingu, nie martw się – możemy Ci w tym pomóc. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniej domeny dla Twojej firmy oraz zakupie hostingów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom. Po zakończeniu procesu rejestracji i zakupu hostingu, nasz zespół zapewni Ci pełną obsługę i serwis, aby Twoja strona działała bez zakłóceń i była zawsze dostępna dla Twoich klientów.

Działamy kompleksowo


Tak, z przyjemnością pomożemy Ci w całym procesie przygotowania Twojej strony internetowej. Nie tylko zajmiemy się projektowaniem i wykonaniem samej strony, ale również pomożemy w wyborze odpowiedniego serwera oraz zainstalujemy na nim Twoją witrynę.

Dodatkowo, podepniemy Twoją stronę pod wybraną domenę i wdrożymy certyfikat bezpieczeństwa SSL, który jest niezbędny w dzisiejszych czasach dla zapewnienia bezpiecznej transmisji danych między Twoją witryną a użytkownikami.

 • stworzenie strony internetowej, jej optymalizacja, konfiguracja i ostateczne wdrożenie,
 • zaprojektowanie logo, identyfikacji wizualnej, motywów przewodnich, ilustracji oraz innych niezbędnych projektów graficznych,
 • optymalizacja strony pod kątem SEO / analiza konkurencji i ich wyników w wyszukiwarkach,
 • pozycjonowanie strony internetowej / SEO, SEM, ADS itd.,
 • napisanie regulaminu strony internetowej, polityka prywatności itd.,
 • stworzenie tymczasowej strony typu “landing page” na czas budowy strony docelowej,

Przekonaliśmy Cię?

Zapraszamy do współpracy, skontaktuj się z nami i zamów usługę oraz wycenę dostosowaną do Twojej firmy.