Przejdź do treści

Strony WWW

Strony www tworzone z myślą o Twoich klientach

Chcesz zaistnieć na rynku? posiadanie strony internetowej chociażby w formie wizytówki jest aspektem niezwykle istotnym i ważnym. Jeśli strona internetowa będzie wykonana w prawidłowy sposób zyskasz w oczach klientów oraz szybko zdobędziesz nowych. Internet daje bardzo duże możliwości, posiadając własną wizytówkę w sieci otwierasz się na szerszy rynek. Strona to źródło informacji o Twojej firmie z możliwością ich aktualizacji w każdym momencie.

NOWOCZESNY DESIGN

FUNKCJONALNOŚĆ

RESPONSYWNOŚĆ

Potrzebujesz profesjonalnej strony WWW?

Wyróżnij się na tle konkurencji i odnieś sukces.

Jeśli planujesz wykonanie strony zwróć uwagę na kilka istotnych punktów.

Tworząc własną stronę internetową już na samym początku warto odpowiedzieć sobie na to zasadnicze pytanie. Twoim celem możemy być cel sprzedażowy w przypadku gdy zakładasz sklep internetowy i będziesz w nim sprzedawał swoje produkty bądź usługi. Innym celem może być cel informacyjny, wówczas Twoja strona będzie przedstawiać wszelkie informacje dotyczące Ciebie, Twojej firmy lub innej działalności.

W trakcie prowadzonej analizy zastanów się jakie funkcje strona powinna być wyposażona. Z pośród wielu dostępnych rozwiązań warto pomyśleć o formularzu kontaktowym, funkcjach społecznościowych social media, galerii zdjęć. Istotny może się również okazać newsletter jak również mapa dojazdu połączona z nawigacją do celu. wówczas strona będzie spełniać założenia “mobile friendly”.

Jeśli posiadasz materiały będą przydatne podczas projektowania strony internetowej. Jeśli ich nie posiadasz nie przejmuj się, przygotuje je dla Ciebie.

Jeśli nie posiadasz własnej domeny i hostingu to żaden problem. Pomożemy Ci w rejestracji domeny oraz zakupie hostingu. Po dostarczeniu tych usług zapewniamy pełny serwis i obsługę.

Szybkość to podstawa

Ważnym krokiem podczas tworzenia strony www jest optymalizacja pod wyszukiwarki, oraz szybkość. Odpowiednie modyfikacje pozwalają serwisowi skutecznie konkurować o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Zwróćcie uwagę na większość serwisów które są przepełnione niepotrzebnymi animacjami oraz niepotrzebnym kodem, te strony wczytują się bardzo wolno.

A Wy chcecie mieć szybką stronę?

Co mówią o mnie inni?

Anna Niewulis
Anna Niewulis
2021-04-26
Bardzo indywidualne podejście do Klienta, zaangażowanie, szybkość w działaniu. Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie Pana Mateusza 🙂
Artur Granacki
Artur Granacki
2021-04-09
Usługi informatyczne na wysokim poziomie
Paulina Morawska
Paulina Morawska
2020-12-07
📢📢 Pomoc i dokładność na najwyższym poziomie. Cieszę się, że mój sprzęt💻 trafił w odpowiednie ręce. Polecam jak najbardziej!!
Mariusz Grygo
Mariusz Grygo
2020-11-15
Pan Mateusz szybko i profesjonalnie naprawił usterkę komputera. Polecam.
Szymon Zubrzycki
Szymon Zubrzycki
2020-11-13
Polecam. Szybka realizacja. Obsługa na wysokim poziomie